Ušetřinapojištění.cz

O nás

kancelář

Nádražní 137, 54301 Vrchlabí

Oborem pojišťovacích a finančních služeb se zabýváme od roku 2003.

Činnost vykonáváme jako zprostředkovatelé pod hlavičkou makléřské společnosti IMG a.s., člen skupiny RENOMIA Group, která se řadí mezi TOP10 makléřu v ČR.

Jako makléři máme na rozdíl od obchodních zástupců tu možnost, vybrat Vám produkt dle vašich požadavků přímo na míru.

Při výběru zohledníme nejenom cenu, ale výběr provedeme tak, aby co nejlépe splňovaly vaše požadavky. To Vám dává možnost, jak si vybrat správně pojišťění, hypotéku, úvěr nebo leasing a jak ušetřit na stávajícím a platit doopravdy tolik, kolik musíte!

Potřebujete vybrat nebo přehodnotit stávající, zda-li neplatíte zbytečně moc. S výběrem Vám rádi pomůžeme.

 

Jsme schopni porovnat nabídky pojišťoven a bank za Vás a vybrat pro Vás tu nejlepší variantu.

Už nemusíte ztrácet čas s porovnáváním nabídek jednotlivých pojišťoven a bank, nebo se spokojit s nabídkou jedné, s tím, že je to ta nejlepší smlouva na trhu. Díky porovnání máte možnost srovnání a zároveň možnost, jak ušetřit.

Uzavřením smlouvy, naše práce nekončí, ale naopak začíná. Jsme Vám kdykoliv k dispozici v případě jakýkoliv změn ve smlouvě, hlášení pojistných událostí. Záleží jen na Vás, zda-li při výběru nebo změně smlouvy chcete mít opravdu ty nejlepší podmínky za nejlepší cenu.

 

Jiří Doleža

Jiří Doleža

V oblasti pojištění působím od roku 2003 Od roku 2010 zastupuji pojišťovacího makléře IMG, člena Renomia Group největšího pojišťovacího makléře což mi dává nezávislost a nestrannost při volbě pojištění a možnost vyjednat pro klienta nejlepší podmínky na trhu .Za tuto dlouholetou praxi jsem nabyl zkušenosti a znalosti týkajícího se pojistného trhu. Jsem tu pro každého klienta plnit mu jeho přání a požadavky na jeho pojistnou ochranu Nejsem prodejcem pojištění v rámci jedné finanční instituce a netvrdím že nabídka jedné pojišťovny či banky je ta nejvýhodnější, ale analyzuji klientovi požadavky a na základě jeho potřeb a požadavků navrhnu optimální řešení. Zakládám si na dlouhodobé spolupráci a velmi si Vážím důvěry kterou mi klienti dávají.

V oblasti pojištění se zaměřuji na zajištění osob, majetku, firem. Dbám velmi na osobní vztah založený na důvěře a být vždy klientovi nablízku při řešení pojistné události či jakýkoliv jiných požadavků. Od většiny konkurence s odlišuji tím, že podpisem smlouvy moje práce nekončí, ale začíná. O smlouvy klientovi pečuji a hledám neustále optimální řešení jeho pojistné ochrany.

Budu velmi rád, když se s důvěrou na mě obrátíte. Více se dozvíte v prezentaci na www.usetrinapojisteni.cz a která Vám otevře možnosti , které Vám nabízím a které mě odlišují od konkurence.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; tel. 774100985


David Vrba

David Vrba

V pojišťovnictví jsem začal pracovat již při studiích na vysoké škole v roce 2007.

Od roku 2008 spolupracuji s pojišťovacím a finančním makléřem IMG a.s., čímž jsem si hodně rozšířil obzory a kvalitu služeb. Již od počátku dbám na dlouhodobou, férovou a kvalitní spolupráci s mými klienty.

V roce 2014 jsem po několika pronájmech slavnostně otevřel vlastní kancelář na adrese Nádražní 137 ve Vrchlabí, kde Vás rád přivítám. Mezi mé koníčky patří hlavně sport, který se snažím dělat naplno a rád stejně jako svou práci.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; tel. 737810465


Tomáš Wohanka

Tomáš Wohanka

Pojišťovnictví jsem se začal věnovat hned po škole, od roku 2003 jsem 5 let působyl v České pojišťovně a.s.

Po přechodu k pojišťovacímu makléři IMG a.s. v roce 2008 se mi otevřeli možnosti, jak klienta nejenom pojistit, ale být jeho důvěryhodný partner i v dalších oblastech mnou nabízených služeb.

V roce 2009 jsem společně s Davidem Vrbou otevřel první vlastní kancelář ve Vrchlabí, dále dojíždím do kanceláře v Lomnici nad Popelkou a za svými klienty po celé ČR. Od roku 2014 jsem kažoročním členem TOP TEN teamu IMG a.s. čehož si velmi vážím. Mezi své kolegy chodím rád a snažím se hledat na věcech to pozitivní.

Jsem šťastně ženatý, mám dvě dcery, rád jezdím na kole, rád lyžuji a cestuji.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; tel. 725556558


Karel Lukeš

Karel Lukeš

Do oboru pojišťovacích a finančních služeb jsem poprvé vstoupil v roce 2008. Na začátku roku 2012 jsem začal spolupracovat v týmu s kolegy ve Vrchlabí ve společnosti IMG a.s kde působím dodnes.

Od roku 2019 jsme součástí největšího makléře ve střední Evropě společnosti RENOMIA group , což nám dává obrovskou sílu pro vyjednávání podmínek pro klienta.

Má práce mě baví a zabývám se především pojištěním, jak soukromých, tak podnikajících občanů a firem. Další výraznou částí mého zaměření jsou bankovní úvěry a hypotéky.

Jako svoji hlavní přednost bych zdůraznil schopnost najít optimální řešení pro klienta, flexibilitu a roky zkušeností v oboru.

Mezi mé záliby bych uvedl turistiku převážně v našich krásných horách a zároveň sport, který mě provází celým životem, a proto se snažím lásku ke sportu přenést i na své dvě děti.

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; tel. 739709006

 
 

Kontakty:

David Vrba
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 737810465
Tomáš Wohanka
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 725556558
Karel Lukeš
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 739709006
Nikola Auersvaldová
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 603572139
Jiří Doležal
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 774100985
Pavla Hain Spěváčková
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 605062791
Petra Kratochvílová
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
tel. 776023797

Kanceláře:

  • Nádražní 137, 54301, Vrchlabí
  • Tehov 61, 258 01, Vlašim
    D1 exit 49

Otevírací doba:
Po - Čt / 9-17 h
Pá / 9-15 h

Doporučujeme se telefonicky objednat na libovolný termín, případně Vás navštívíme kdekoliv v rámci působnosti.

Copyright © 2022 ušetřinapojištění.cz. All Rights Reserved.